
Дощоприймач чавун. круг. важк. типу "ДМ" С250 із з/п + шарнір (d-800 мм, h-100 мм) ВЧ (КТ-14)
5 510 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04255
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливно-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел : 0672304403; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дощоприймача | ДМ |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Чудові « мушель» | True |
| Габаритні розміри круглого дощоприймача | |
| Діаметр корпусу | 800 мм |
| Висота корпусу | 100 мм |
| Діаметр кришки | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴