
Сітка зварна оцинкована 50х50мм х1, 20 мм 1.0/30 метрів
856,66 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складки для самовитягу:
1. Київська зона г. Макаров;
2. Днепропетровская область смт. Слобожанська;
3. г. Одеса ул. Хімічна;
4. Винницька зона з. Зарванці;
5. г. Рівно-ул. Київська
6. Львівська обл. с. Сороване;
7. г. Чорновці;
8. г. Хмельницький;
9. р. Тернополя
10. Закарпатська обл. г. Мукачево
Пропонуємо сітку рабиця в асортименті. Сітку для огорожі, комору, для штукатурних робіт, поцинковану, чорну, із захисним полімерним покриттям! Можливий будь-який розмір комірки та діаметр дроту, заввишки сітки від 1 до 2 метрів. Від виробника, зі складу в Києві. Тел : 044 4524030; 066 2177987; 067 2304403
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акцент ТВВ |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Цинк |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 1 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинк |
| Тип сітки | зварна |
| Стан | Нове |
| Розмір комірки | 50 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,66 ₴