
Сітка рабиця оцинкована 35х35мм/ 1,60 мм 1,5/10 м ГОСТ
1 130,61 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складки для самовитягу:
1. Київська зона г. Макаров;
2. Днепропетровская область смт. Слобожанська;
3. г. Одеса ул. Хімічна;
4. Винницька зона з. Зарванці;
5. г. Рівно-ул. Київська
6. Львівська обл. с. Сороване;
7. г. Чорновці;
8. г. Хмельницький;
9. р. Тернополя
10. Закарпатська обл. г. Мукачево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сітка Захід |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Цинк |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 1.5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип сітки | Рабиця |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130,61 ₴