Тактильні плитки забезпечують можливість людям із порушенням зору пересуватися в потрібному напрямку самостійно, без супроводжуючого обличчя. Вони допомагають орієнтуватися в просторі та уникати небезпек, здатних заподіювати шкоди здоров'ю.
Поліуретанова тактильна плитка дуже зносостійка, що дає змогу застосовувати її не тільки всередині приміщення, але й зовні.
Сфера застосування:
- Зупинки громадського транспорту
- Пішохідні переходи
- Рекреаційні зони та парки, тротуари, площі
- Навчальні та медичні установи
- Магазини, торгові центри
- Готель та банки
Переваги поліуретанової плитки:
- Висока зносостійкість і міцність.
- Доступна ціна.
- Універсальність застосування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Жовтий |
| Товщина | 60 мм |
| Тип тактильного покриття | Тактильна плитка |
| Вид тактильного індикатора | Конус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴

