
Дощівник пластиковий ДБ-2 810х400 ХП із замком
2 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4.11
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливне-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел :0672304403; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дощоприймача | Пластик |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина кришки | 810 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Висота кришки | 80 мм |
| Комплектація | |
| Корпус дощоприймача | Так |
| Решітка дощоприймача | Так |
| Корпус щоденника | True |
| Реагування постачальника кредитотерапії | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴