|
|||||||||||||||||||||
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливне-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел :0672304403; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Вага | 170 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 125 мм |
| Довжина кришки | 850 мм |
| Ширина кришки | 440 мм |
| Висота кришки | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус дощоприймача | Так |
| Решітка дощоприймача | Так |
| Корпус щоденника | True |
| Реагування постачальника кредитотерапії | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 250 ₴
