
Дощоприймач чавун. коло. серед. типу "ДБ" В125 зі з/п + шарні (d-800 мм, h-80 мм) ВЧ (КТ-13)
4 930 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04256
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливне-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел :0672304403; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри круглого дощоприймача | |
| Діаметр корпусу | 800 мм |
| Висота корпусу | 80 мм |
| Діаметр кришки | 600 мм |
| Комплектація | |
| Корпус дощоприймача | Так |
| Решітка дощоприймача | Так |
| Корпус щоденника | True |
| Реагування постачальника кредитотерапії | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 930 ₴