
Люк чавунний каналізаційний важкий газовий «Ду 700»
14 480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10.01
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Чавун |
| Діаметр корпусу люка | 850 мм |
| Висота корпусу люка | 150 мм |
| Діаметр кришки люка | 680 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 140 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 480 ₴
