
Газонна решітка Stella Green SG-1 G 473х473х40 мм (1м2 - 4,56 шт) для облаштування території
150 ₴
- В наявності
- Код: САН
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Газонна решітка Stella Green призначена для зміцнення та стабілізації ґрунту, зберігаючи вільну циркуляцію води та допоможе зберегти трав’яний покров зеленим та доглянутим.
Решітка виготовлена із високоміцного поліетилену та являє собою сукупність пластикових модулів ромбовидної форми, з’єднаних в суцільне полотно. Комірчаста структура решіток добре закріплює корені пророслої трави, надійно захищає їх від механічних пошкоджень та перешкоджає утворенню ям. Пластикова решітка ідеально стабілізує поверхню як для пішохідного, так і колісного руху, рівномірно розподіляючи навантаження на ґрунт. Завдяки цьому, зелена зона буде утримуватись в гарному стані навіть при навантаженні від транспортних засобів.
Переваги газонної решітки Stella Green:
*стійкість до атмосферних впливів;
*захист ґрунту від зсувів та ерозії;
*висока стійкість до механічних навантажень (до 400 т на 1 м.кв.);
*надійний захист від кротів та інших шкідників;
*легкість в зборці та монтажі.
Галузь застосування:
*пішохідні та паркові доріжки;
*екопарки;
*природні місця відпочинку;
*земляні насипи та схили;
*узбіччя доріг та тротуарів.
Характеристики:
Країна виробник: Польща
Торгівельна марка: Stella Green
Матеріал: ПП/ПЕ
Габаритні розміри: 465х465 мм (без замків)
Висота: 40 мм
Вага, шт.: 1,0 кг
Колір: зелений
Кіл-ть решіток на 1 м.кв.: 4,63 шт
Товщина стінки: 3-5 мм
Навантаження: 400 т/м.кв.
Водопроникність: 96%
Кількість комірок: 49
Діаметр комірки: 60 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 473 мм |
| Ширина | 473 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина комірки | 60 мм |
| Вага модуля | 1 кг |
| Ширина комірки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴