
Газонна решітка Stella Green SG-3 G 473х473х50 мм (1м2 - 4,56 шт) для паркування
182 ₴
- В наявності
- Код: САН
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Газонна решітка Stella Green SG 3 – спеціальне модульне покриття для захисту й укріплення ґрунту під газон парковки. Паркувальна решітка - ідеальне рішення для озеленення та зміцнення ґрунтової основи, а також являється гарною альтернативою бруківці, асфальту чи бетону, де потрібно підтримувати біологічно активну поверхню.
Пластикова газонна решітка для паркування зміцнює ґрунтову основу, запобігає ерозії та підтримує стабільну циркуляцію повітря та вільний відвід води в нижній шар землі. Завдяки цьому ґрунт менш перезволожений і можна уникнути пробуксування автотранспорту в дощову погоду. Комірчаста структура решітки надійно фіксує коріння посаджених рослин, захищає їх від гниття та механічних пошкоджень. В результаті Ваш паркінг матиме доглянутий вид з красивим трав’яним покровом.
Характеристики:
Країна виробник: Польща
Торгівельна марка: Stella Green
Матеріал: ПП/ПЕ
Габаритні розміри: 465х465 мм (без замків)
Висота: 50 мм
Вага, шт.: 1,2 кг
Колір: зелений
Кіл-ть решіток на 1 м.кв.: 4,63 шт
Товщина стінки: 3-6 мм
Навантаження: 400 т/м.кв.
Водопроникність: 96%
Кількість комірок: 49
Діаметр комірки: 60 мм
Галузь застосування:
- автостоянки;
- єкопарки;
- велосипедні та пішохідні доріжки;
- місця проведення виставок, ярмарок та інших громадських заходів;
- спортивні поля та площадки для гольфу;
- земляні насипи та схили.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Бетон |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 473 мм |
| Ширина | 473 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина комірки | 60 мм |
| Ширина комірки | 60 мм |
| Вага модуля | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴