
Люк полімерпещаний квадратний садовий 740х740 А15 (чорний)
830 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03307
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 740 мм |
| Висота корпусу люка | 60 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Товщина кришки люка | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴