
Велопарковка «СІТІ-3000» (розбірна) на 3 веломеста
2 445 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 30003
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 30003 |
| Кількість місць: | 3 |
| Монтаж: | Анкер |
| Цвет: | Графітовий порошкове фарбування |
| Розміри: | 900х600х700 мм відстань між стоками -360 мм |
|
Труба: Велопарковка "СІТІ-3000" Зручна, стильна, сучасна велопарковка. Розрахована на 3 веломісці. Незаперечною перевагою є можливість розбирати велопарковку повністю, що набагато здешевлює вартість доставки, на відміну від цілих велопарків. Виготовляється з труби 32х2 мм і профільної труби 40х40х2 мм. |
40х40х2 мм
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Кількість місць | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴

