|
|||||||||||||||||||||
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливно-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел : 0672304403; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Чудові « мушель» | True |
| Габаритні розміри круглого дощоприймача | |
| Діаметр корпусу | 790 мм |
| Висота корпусу | 95 мм |
| Діаметр кришки | 648 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 260 ₴
