
Дощоприймач чавунний круглий ДМ2 (С250) (d-840 мм, h-120 мм) із замком (БТ)
8 070 ₴
- В наявності
- Код: 04108
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 04108 |
| Вага: | 95 кг |
| Розмір корпусу: | 830х120 мм |
| Розмір кришки: | 580 мм |
| Навантаження: | 25т |
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливно-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел : 0672304403; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дощоприймача | ДМ |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Чудові « мушель» | True |
| Габаритні розміри круглого дощоприймача | |
| Діаметр корпусу | 830 мм |
| Висота корпусу | 120 мм |
| Діаметр кришки | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 070 ₴