
Люк чавунний канал. важкий магістральний типу "ТМ" D400 з ж/п + шарнір (d820 мм, h120 мм) ВЧ (КТ-5)
7 335 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03925
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Важкий чавунний люк призначений для закриття оглядових колодязів у зонах з інтенсивним рухом. Люк розрахований на навантаження до 25 тонн. Ці люки мають велику популярність серед інших. Вони використовуються в каналізаційних мережах для забезпечення доступу до комунікацій і захисту їх від зовнішніх впливів. Такі люки міцні, довговічні та зносостійкі. Також вони мають високу стійкість до корозії, вогнетривкі. Перед встановленням важких чавунних каналізаційних люків необхідно уважно ознайомитися з умовами експлуатації, монтажу та забезпечити належне обслуговування. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 40 т |
| Діаметр корпусу люка | 820 мм |
| Висота корпусу люка | 120 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага корпусу люка | 56 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 335 ₴

