
Люк чавунний типу "Т" (С250) мод.No3 із замком "Кієводонал"
7 080 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 131409
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 820 мм |
| Висота корпусу люка | 110 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 080 ₴