
Люк важкий каналізаційний полімерпещаний (С250) із замком (БВ)
2 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 79200
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 79200 |
| Вага: | 60 кг |
| d корпусу: | 750х115 мм |
| d кришки: | 630х60 мм |
| Клас навантаження: | С250 |
| Навантаження: | 25т (2 або 4 вуха) |
Люки каналізаційні полімерні та чавунні:
тип «полімерний»
— тип «легкий»
— тип «середній»
- тип «важкого»
— тип «магістральний»
— тип «електричний»
Люки для каналізації, оглядових колодязів, паркові, тротуарні, дорожні, магістральні, люк для септиків, насосних станцій, люки зв'язку. Люки виготовлені з первинних полімерів, високоміцного чавуну, композитних матеріалів. За колірною гамою є в наявності зелений, коричневий (теракотовий), сірий, чорний. Геометрія люків — квадратні, круглі. Працюємо по г. Києву та Київській області. Гнучка система знижок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 750 мм |
| Висота корпусу люка | 115 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴