
Люк оглядових колодязів чавунний легкий типу "Л" А15 (d-760 мм, h-80 мм) (ПР)
4 140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04043
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
|
|||||||||||||
|
Легкий чавунний люк призначений для закриття оглядових колодязів, каналізаційних процедур, септиків у зоні зелених насаджень, парках, скверах, тротуарах, пішохідних доріжках. Люк розрахований на навантаження до 3 тонн. Машинам їздити таким люком категорично заборонено. Ці люки мають велику популярність серед інших. Вони використовуються в каналізаційних мережах для забезпечення доступу до комунікацій і захисту їх від зовнішніх впливів. Такі люки міцні, довговічні та зносостійкі. Також вони мають високу стійкість до корозії, вогнетривкі. Перед встановленням легких чавунних каналізаційних люків необхідно уважно ознайомитися з умовами експлуатації, монтажу та забезпечити належне обслуговування. |
|||||||||||||
Люки каналізаційні полімерні та чавунні:
тип «полімерний»
— тип «легкий»
— тип «середній»
- тип «тяжний»
— тип «магістральний»
— тип «електричний»
Люки для каналізації, оглядових колодязів, паркові, тротуарні, дорожні, магістральні, люк для септиків, насосних станцій, люки зв'язку. Люки виготовлені з первинних полімерів, високоміцного чавуну, композитних матеріалів. За колірною гамою є в наявності зелений, коричневий (теракотовий), сірий, чорний. Геометрія люків — квадратні, круглі. Працюємо по г. Києву та Київській області. Гнучка система знижок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Діаметр корпусу люка | 760 мм |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Ні |
| Вага корпусу люка | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 140 ₴