
Люк чавунний оглядовий легкого типу Л А15 с ЗП + шарнір (d-780 мм, h-70 мм) ВЧ (КТ-9)
4 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04066
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||
|
Легкий чавунний люк призначений для закриття оглядових колодязів, каналізаційних процедур, септиків у зоні зелених насаджень, парках, скверах, тротуарах, пішохідних доріжках. Люк розрахований на навантаження до 3 тонн. Машинам їздити таким люком категорично заборонено. Ці люки мають велику популярність серед інших. Вони використовуються в каналізаційних мережах для забезпечення доступу до комунікацій і захисту їх від зовнішніх впливів. Такі люки міцні, довговічні та зносостійкі. Також вони мають високу стійкість до корозії, вогнетривкі. Перед встановленням легких чавунних каналізаційних люків необхідно уважно ознайомитися з умовами експлуатації, монтажу та забезпечити належне обслуговування. |
|||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Діаметр корпусу люка | 780 мм |
| Висота корпусу люка | 70 мм |
| Діаметр кришки люка | 620 мм |
| Вага корпусу люка | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴

