
Люк каналізаційний збільшений полімерпещаний 1,12 м (А15)
2 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3106
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Діаметр корпусу люка | 1120 мм |
| Висота корпусу люка | 90 мм |
| Діаметр кришки люка | 840 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага корпусу люка | 60 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴

