
Люк легкий каналізаційний полімерпесчастий зелений із замком на 4.5тн
1 165 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14.22.2
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||
|
Легкий полімерпечаний люк призначений для закриття оглядових колодязів, каналізаційних процедур, септиків у зоні зелених насаджень, парках, скверах, тротуарах, пішохідних доріжках. Люк розрахований на навантаження до 4,5 тонн. Люки, виготовлені з полімерпещаної суміші, мають низку переваг:
Перед встановленням легких полімерпещних люків необхідно уважно ознайомитися з умовами експлуатації, монтажу та забезпечити належне обслуговування. |
|||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 4.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 780 мм |
| Висота корпусу люка | 100 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 45 мм |
| Колір | Зелений |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Вага корпусу люка | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴