
Люк чавунний каналізаційний важкого типу "Т" С250 з/п + шарнір (d820 мм, h120 мм) ВЧ + напис "Ківвідока
6 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03960
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 820 мм |
| Висота корпусу люка | 120 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 350 ₴