
Люк оглядовий полімерпещаний квадратний 300х300 мм, зелений
315 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80569
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 80569 |
| Вага: | 8 кг |
| Розмір корпусу: | 355х355х70 мм |
| Розмір кришки: | 300х300 мм |
| Навантаження: | 3 т |
Люки каналізаційні полімерні та чавунні:
тип «полімерний»
— тип «легкий»
— тип «середній»
- тип «важкого»
— тип «магістральний»
— тип «електричний»
Люки для каналізації, оглядових колодязів, паркові, тротуарні, дорожні, магістральні, люк для септиків, насосних станцій, люки зв'язку. Люки виготовлені з первинних полімерів, високоміцного чавуну, композитних матеріалів. За колірною гамою є в наявності зелений, коричневий (теракотовий), сірий, чорний. Геометрія люків — квадратні, круглі. Працюємо по г. Києву та Київській області. Гнучка система знижок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Висота корпусу люка | 60 мм |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴