| Арт. | 03536 |
| Діаметр: | 70-80 мм |
| Діаметр основи: | 200 мм |
| Висота: | 750 мм |
Характеристики:
- Висота: 750 мм
- Діаметр: 70-80 мм
- Діаметр основи: 200 мм
- Отвори кріплення: 3 шт
- Кріплення: до комплекту не входить
Використовується для розмічення паркових місць. Склад гуми й армування капроновою ниткою робить виріб більш зносостійким і несприятливим до погодних умов, водночас зберігається властивість згинання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 750 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
