
Люк чавунний каналізаційний середній типу "С" із замком В125 (ПР) корпус 790*95 мм
6 120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2.03.2
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 2.03.2 |
| Вага: | 63 кг |
| d корпусу: | 790х95 мм |
| d кришки: | 650 мм |
| Клас навантаження: | В125 |
| Навантаження: | 12,5т, (4 вуха) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 790 мм |
| Висота корпусу люка | 95 мм |
| Діаметр кришки люка | 650 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 63 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 120 ₴