
Люк чавунний каналізаційний середнього типу "С" В125 із з/п + шарнір (d-800 мм, h-80 мм) ВЧ (КТ-8)
5 240 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04007
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 800 мм |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр кришки люка | 600 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Вага корпусу люка | 39 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 240 ₴