
Дощоприймач чавунний типу "ДМ1" С250 (ПР) 805х405 мм
7 120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04008
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 04008 |
| Вага: | 85 кг |
| Розмір корпусу: | 930х575х120 мм |
| Розмір решітки: | 805х405 мм |
| Навантаження: | 25 т |
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливно-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел : 044 4524030; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акцент ТВВ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дощоприймача | ДМ |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина кришки | 805 мм |
| Ширина кришки | 405 мм |
| Комплектація | |
| Корпус дощоприймача | Так |
| Решітка дощоприймача | Так |
| Корпус щоденника | True |
| Реагування постачальника кредитотерапії | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 120 ₴