
Колодязь кабельний у комплекті з люком тип Park well 380
3 180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00343
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 00343 |
| Вага: | 6кг |
| Розмір корпусу: | 595х455х455мм |
| Розмір кришки: | 438х302мм |
| Навантаження: | 2т |
|
Телекомунікаційні поліетиленові колодязі застосовуються в пішохідній зоні та зоні зелених насаджень як розподільні та захисні пристрої на мережах слабкоточної кабельної каналізації, зокрема на мережах телефонізації, радіофікації, доступу до інтернету, кабельного телебачення, охоронно-пожежної сигналізації, охорони периметра та контролю доступу.
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴