|
УВАГА! ЦІНА ВКАЗКАНА ЗА 1 СЕГМЕНТ. КОМПЛЕКТ СКЛАДАЄТЬСЯ З 4 СЕГМЕНТІВ! Вага: |
120 кг — 4 частини, 30 кг — 1 частина |
| Отвір під дерево: | d 800 мм |
| Розмір комплекту: | 1285х1285 мм |
| Товщина: | 22 мм |
| Матеріал: | Чавун |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴
