
Єврорубероїд Техноеласт ЕПП 4,95 1*10 метрів покрівельний і гідроізоляційний матеріал
220 ₴/кв.м
- В наявності
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Єврорубероїди виробництва компанії "ТехноНІКОЛЬ"" — наплавні матеріали для покрівельних і фундаментальних систем усіх об'єктів будівництва.
Єврорубероїди є матеїал, що складається зі скловолокнистої або поліефірної тканини, яка повністю просякнута бітумом. Єврорубероїди "ТехноНІКОЛЬ"
мають низку переваг:
тривалий термін експлуатації;
· знешкодження пристрою та ремонту покрівлі;
· висока адгезія з різними різновидів основ;
· водонепроникність і шумоізоляція;
Єврорубероїди «ТехноНІКОЛЬ» представлені в чотирьох сегментах: ПРЕМІУМ, БІЗНЕС, СТАНДАРТ, ЕКОНОМ.
- Склоізол
- Еврорубероид
- Бікроеласт
- Бикрост
- Біполь
- Уніфлекс
- Техноеласт
- Техноеласт МОСТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техноніколь |
| Ширина | 1 м |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 10 м |
| Матеріал мембрани | Бітум |
| Основа | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Товщина (мм) | 4 |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Призначення матеріалу | Для доріг, Для покрівлі, Для підвалів, Для фасадів, Для балконів |
| Упаковка | |
| Вага упаковки | 50 кг |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 10000 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 10 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴/кв.м