
Люк каналізаційний середній полімерний на 8 тн.
1 680 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04305
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Люк каналізаційний середній полімерний (чорний) , вага 38 кг кришка 620*45, корпус 780*80, 8 тн. 2 вуха
Люки каналізаційні полімерні і чавунні:
тип «полімерний»
- тип «легкий»
- тип «середній»
- тип «важкий»
- тип «магістральний»
- тип «електричний»
Люки для каналізації, оглядових колодязів, паркові, тротуарні, дорожні, магістральні, люк для септиків, насосних станцій, люки зв'язку. Люки виготовлені з первинних полімерів, високоміцного чавуну, композитних матеріалів. По колірній гамі є в наявності зелений, коричневий (теракотовий), сірий, чорний. Геометрія люків - квадратні, круглі. Працюємо по р. Києву та Київській області. Гнучка система знижок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 750 мм |
| Висота корпусу люка | 120 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴