
Люк чавунний каналізаційний середній типу "С" В125
5 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2.03.1
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Люк чавунний каналізаційний середній типу "С" В 125 , вага 60 кг, кришка ф570; корпус 680*80, 12,5 тн. (4уха)
Люки каналізаційні полімерні і чавунні:
тип «полімерний»
- тип «легкий»
- тип «середній»
- тип «важкий»
- тип «магістральний»
- тип «електричний»
Люки для каналізації, оглядових колодязів, паркові, тротуарні, дорожні, магістральні, люк для септиків, насосних станцій, люки зв'язку. Люки виготовлені з первинних полімерів, високоміцного чавуну, композитних матеріалів. По колірній гамі є в наявності зелений, коричневий (теракотовий), сірий, чорний. Геометрія люків - квадратні, круглі. Працюємо по р. Києву та Київській області. Гнучка система знижок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 790 мм |
| Висота корпусу люка | 95 мм |
| Діаметр кришки люка | 650 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 63 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴