
Дощоприймач чавунний типу "ДБ-2" великий 800х400х30 мм 12,5 тн
5 820 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4.00.0
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Арт 4.00.0 Дощоспідіймач чавунний типу "ДБ-2" великий: вага 67 кг, решітка 800*400*30 мм, корпус 900*570*80 мм, навантаження 12,5 тн.
Виготовляємо та реалізуємо різні чавунні дощоприймачі, чавунні дощо-приймані решітки, чавунні зливно-приймані решітки, чавунні воронки водостіків. Продукція сертифікована, має паспорт якості. Доставка по Києву та Україні. Гнучка система знижок. Тел : 044 4524030; 067 4087377; 066 2177987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дощоприймача | ДБ |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Вага | 67 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина кришки | 800 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Висота кришки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 820 ₴