
Люк каналізаційний полімерпесчастий посилений 4,5т (А15П) ЄВРО чорний
1 140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04219
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||
Люки каналізаційні полімерні та чавунні:
тип «полімерний»
— тип «легкий»
— тип «середній»
- тип «важкого»
— тип «магістральний»
— тип «електричний»
Люки для каналізації, оглядових колодязів, паркові, тротуарні, дорожні, магістральні, люк для септиків, насосних станцій, люки зв'язку. Люки виготовлені з первинних полімерів, високоміцного чавуну, композитних матеріалів. За колірною гамою є в наявності зелений, коричневий (теракотовий), сірий, чорний. Геометрія люків — квадратні, круглі. Працюємо по г. Києву та Київській області. Гнучка система знижок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 4.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 760 мм |
| Висота корпусу люка | 90 мм |
| Діаметр кришки люка | 625 мм |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Вага корпусу люка | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴