
Тротуарна плитка бетонна гладка сіра армована 500*500*50 мм армована
295 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тротуарна плитка бетонна гладка сіра армована 500*500*50 мм — 31,25 кг. Ціна за шт-205,0 грн.
Компанія ТВ "АКЦЕНТ" реалізує бетонні вироби для дому та саду: квітковиці, урни бетонні, декоративну тротуарну плитку, бордюри, скульптури, фонтани.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акцент ТВВ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴