
Сітка ткана низьковуглецева 5,0-0,7 НВ для відсічки бетону рулони 30 м
200 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розмір чарунки, мм: 5
Діаметр дроту, мм: 0.7
Ширина сітки, мм: 1000
Номер сітки: 5
Група точності розміру чарунки: 2
Мінімальне замовлення від: 30м
Марка сталі (матеріал): Нізковуглецева сталь НВ
Тип переплетення: полотняні
Маса 1 кв.м сітки, довідково, кг: 1.06
Граничне відхилення середнього арифметичного розміру сторони чарунки від номінального, %: 9
Максимальне відхилення розміру сторони чарунки від номінального, %: 40
Допустиме число чарунок з максимально збільшеними розмірами сторін у світлі, %: Не нормується
Кількість дротів на 1 дм, шт: 18
Кількість чарунок на 1 кв.см, шт: 3.1
Параметр mesh (кількість дротів на 1 дюйм): 45
Живий перетин сітки, %: 76.9
Довжина сітки в рулоні, пог.м: 30 м
Умовне позначення за ТУ: Сітка 2-5-07 НВ ТУ У 28.7-32564661-001:2008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип сітки | Штукатурна |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/кв.м