
Люк каналізаційний типу "ТМ" (Д400) із замком "Кієвавтодор" корпус 900*180 мм
14 760 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80016
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
|||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 40 т |
| Діаметр корпусу люка | 900 мм |
| Висота корпусу люка | 180 мм |
| Діаметр кришки люка | 595 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 132 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 760 ₴