
Тактильна плитка поліуретанова "Конус" 400х400х3 (синя)
265 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03123
+380 (67) 408-73-77
Корпоративный телефон- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 03123 |
| Кіл-ть на 1кв.м.: | 6 шт |
| Колір: | Синій |
| Матеріал: | поліуретан |
| Розміри: | 8 мм (тіло-3, конус-5) |
Тактильні плитки забезпечують можливість людям із порушенням зору пересуватися в потрібному напрямку самостійно, без супроводжуючого обличчя. Вони допомагають орієнтуватися в просторі та уникати небезпек, здатних заподіювати шкоди здоров'ю.
Поліуретанова тактильна плитка дуже зносостійка, що дає змогу застосовувати її не тільки всередині приміщення, але й зовні.
Сфера застосування:
- Зупинки громадського транспорту
- Пішохідні переходи
- Рекреаційні зони та парки, тротуари, площі
- Навчальні та медичні установи
- Магазини, торгові центри
- Готель та банки
Переваги поліуретанової плитки:
- Висока зносостійкість і міцність.
- Доступна ціна.
- Універсальність застосування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 3 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴