
Тротуарна плитка "Брущатка шагрень" сіра, червона 400*400*50 1 м2-6,3 шт.
425 ₴/кв.м
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розмір 400*400 мм, вага 1 м2 — 140 кг (6 шт.), товщина 5 см Ціна 1 м2 сіра — 425,0 грн; червона — 490 грн, інші кольори за індивідуальним замовленням — 525 грн.
Компанія ТВ "АКЦЕНТ" реалізує бетонні вироби для дому та саду: квітковиці, урни бетонні, декоративну тротуарну плитку, бордюри, скульптури, фонтани.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акцент ТВВ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Стан | Нове |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴/кв.м