
Люк каналізаційний садовий "Україна", чорний (ВС) полімерпещаний корпус 735*60 мм
590 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03153
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 03153 |
| Вага: | 16 кг |
| d корпусу: | 735х60 мм |
| d кришки: | 630х30 мм |
| Тип: | Люк |
| Матеріал: | Полімерпещаний |
| Навантаження: | 1,5 т |
| Кількість вух: | 2 вуха |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Л |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 735 мм |
| Висота корпусу люка | 60 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Вага корпусу люка | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴