
Колодязь прямокутний (бокс клапанний) 12 core
1 290 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 163304
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Арт. | 163304 |
| Розмір корпусу: | по низу 555х420 мм |
| Розмір кришки: | 390х260 мм |
| Висота: | 325 мм |
Цей замок призначений для прокладання електромереж, забезпечуючи доступ до комунікацій.
Застосовується в зонах із мінімальним навантаженням (парки, сквери, пішохідні зони).
Виготовлений із міцного пластику. Обладнаний запірним механізмом (замком).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип люка | Л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴