
Сітка канілована 50*50/4,0 мм 1,50 м/2,00 м ок.т/н рифлена
814,55 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380672304403
- +380 (67) 408-73-77Корпоративный телефон
- +380 (66) 217-79-87
- +380 (67) 230-44-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сітка канілована (рифлена) з доставкою по всій Україні.
Розкрий мапи сітки, може бути завдовжки до 6 метрів і завширшки до 2 метрів, виготовлений із дроту в діаметрі від 1,7 мм до 5,0 мм із необхідною коміркою згідно Вашої переваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сітка Захід |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Розмір комірки | 50 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 4 мм |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 1.5 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сітки | Вол'єрна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,55 ₴